Yetişkin
Çocuk
  Restoran & Barlar
  1616_0186_0326-lobby2
  Lobby Bar

  Şöminesi, ahşap dokusu ve sıcak atmosferiyle Kartal Lobby, bütün gün pistlerde yorulan misafirlerin kayak sonrası buluşma noktasıdır.

  Dışarıda bembeyaz kar manzarasını izlerken, içeride salebinizi yudumlayabileceğiniz bu sıcak ortam aynı zamanda Kartal Otel’in ünlü beş çayının verildiği yerdir. Beş çayı, sinema gösterimi, gece çorbası ve çeşitli sürprizlerin yanı sıra Lobby Bar personelimiz, Şef İlhami’nin liderliğinde size güler yüzle hizmet vermek için hazır beklemektedir.

  6216_0186_0465-restaurant1
  Restaurant

  Biz kayakçının halinden anlarız!

  Biliyoruz ki misafirlerimiz pistlerde geçen yorucu bir günün ardından hem bir sonraki gün için enerji toplamak, hem de kendilerini ödüllendirmek için güzel bir ziyafeti hak ediyorlar. Birbirinden güzel yemekleriyle ün yapmış olan mutfağımız, Bolulu aşçılarımızın hünerleriyle sizlere her öğün ayrı bir ziyafet yaşatacak.

  gaga-kapak
  Gaga Bar

  Kartalkaya’nın en yenisi!

  Tamamıyla yenilenen Kartal 2 Binamızın alt katında bulunan Gaga Bar, 13 yaş ve üstü misafirlere hizmet vermektedir. Kayaktan sonra Jazz müziği eşliğinde sakin bir dinlenme ortamı sunar. Yere kadar camlarıyla eşsiz bir manzaraya hakim olan bu salonda okey, tavla ve çeşitli kutu oyunları oynamak çok keyiflidir.

  1116_0230_6357-morinoanafoto
  Morino Kartalkaya

  Kartalkaya’nın gözdesi Morino, pistlerin merkezindeki eşsiz konumu, büyüleyici manzarası ve seçkin menüsü ile kayakçıların toplanma noktası olarak hizmet vermektedir. Her hafta sonu Apres-Ski Partileri ile spor ve eğlenceyi birleştiren Morino, dağın kalbinin attığı yerdir.

  https://www.morino.com.tr/

  9116_0639_3812-tepe-cafe_2
  Tepe Cafe

  Sucuk-ekmek en iyi 2200 metre’de yenir!

  2200 metrede, panoramik manzarasıyla kayak arası bir sıcak şarap ve sucuk ekmek molası vermek için birebirdir.

  Ayrıca dağa özel bir tecrübe yaşamak isteyen 20 kişiyle sınırlı gruplara, bir gün önceden haber verilmesi haline, Fondü ve Mangal seçenekleriyle özel akşam yemeği organize edilir.

  6016_6539_3446-flame-main-img
  Flame Mountain Club

  Kızak ve başlangıç pistlerine yakınlığı ve oteller bölgesindeki merkezi konumuyla, Flame Mountain Club gün içerisinde günübirlik misafirlerin dinlendiği, ders alan öğrencilerin ve velilerin hocalarıyla buluştuğu cafe/bar olarak hizmet verir. Kendi şöminesi ve doyurucu mutfağıyla konforlu bir dinlenme alanı sunar.