Yetişkin
Çocuk
  Kayak
  Pist Haritası

  Türkiye’de kayak denince akla Kartal Otel gelir!

  Tesisimizde toplam uzunluğu 20 km olan 2 adet başlangıç pisti, 6 adet kolay pist, 8 adet orta pist, 7 adet zor pist olmak üzere 23 pist bulunmaktadır. 2 adet baby lift, 2 adet sandalyeli telesiyej ve 5 adet T-bar teleskiden oluşan liftlerimizin kapasitesi saatte 6,000 kişidir.

  Powder Kayak Akademisi

  Powder Kayak Akademisi olarak; her biri kendi mesleklerinin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip, milli takımların her kademesinde görev almış uzman akademisyen kadromuz ile, size kış sporunu sevdirmeyi amaçlamaktayız. Doğa ile mücadelenize yardımcı olacak bilgileri öğreterek yaşamınıza zevk ve macera katacak olan kayak sporunu nesillere aktarırken, profesyonel kayak eğitmen ekibimiz ile hızlı, güvenli ve detaylı özel eğitim anlayışı ile garanti öğrenme başarısı prensibiyle, siz değerli kayak severlere hizmet veriyoruz.

  Kartal Otel Snowboard Club

  Kartalkaya'nın tanıdık simalarından Yücel Hoca ve ekibi, snowboard camiasına yeni üyeler kazandırmak için bekliyor. Yeni başlayan veya stilini geliştirmek isteyen tüm board'cuları ulaşmak istedikleri seviyeye ulaştırmakta iddialıyız. Snowboard Kartal Otel'de öğrenilir!

  Kartal SnowPark

  Adrenalin tutkunları buraya!

  Uluslararası standartlara göre dizayn edilmiş olan Kartal Snowpark, Avusturyalı mühendisler tarafından özel olarak projelendirildi. Parkımızda çeşitli zorluk derecelerinde 3 adet ANA RAMPA – KICKER LINE, özel dizayn edilmiş BORDERCROSS, RAIL LINE ve 15 parça RAIL BOX bulunmaktadır.

  Kartal Snowpark, free-style kayak ve snowboard yeteneklerini geliştirmek isteyen adrenalin tutkunlarını bekliyor!

  Kayak Odası

  Türkiye'nin en iyi kayak odası Kartal Otel'de!

  Lüks dekorasyonu, yüksek kalite ekipmanları, profesyonel hizmeti ve ısıtmalı dolaplarıyla tümüyle yenilenen kayak odamız Karspor tarafından işletilmektedir.

  SPX

  Sporcular tarafından Türkiye’de en çok tercih edilen marka olan SPX, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla bünyemizde kayakçılara hizmet vermektedir.