Yetişkin
Çocuk
  Bizden Haberler
  KARTAL OTEL
  Bizden Haberler

  YEPYENİ BİR KARTAL OTEL!

  Tamamen yenilenen 85 odamızla yepyeni bir Kartal Otel deneyimi yaşamaya davetlisiniz!

  Modern dağ evi konseptiyle baştan aşağı yenilediğimiz odalarımız, kış tatilini lüks ve konfor ile birleştirmek isteyen misafirlerimizi düşünerek tasarlanmıştır. Alışık olduğunuz 45 yıllık hizmet kalitemizi, alışık olmadığınız yeni yüzümüzde sunan Deluxe odalarımız bu sezon itibariyle hizmetinizdedir.

  KARTALKAYA PİSTLERİ BİRLEŞTİ!

  Sonunda beklenen oldu! Sadece Kartal Grubu ve Kaya Grubu otellerinde konaklama yapan misafirlere tanınan geçiş hakkı sayesinde, kayakseverler artık indirimli skipass ile Kartalkaya’nın bütün pistlerinden sınırsız bir şekilde yararlanabilecek. Kazankaya liftinin üst istasyonundaki turnikelerden iki tarafa da geçiş kolaylıkla sağlanmaktadır. İndirimli ski-pass satışları otellerden yapılmaktadır. Bu sezon itibariyle, toplam 36 adet pist ve sınırsız bolkar rotası kayakseverleri bekliyor!

  YENİ KONSEPTİMİZ

  Sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına konseptimiz TAM PANSİYON olarak güncellenmiştir. Üç öğün açık büfe yemek ve yemek esnasında alınan alkolsüz içecekler, Kartal Otel’in ünlü Beş Çayı, ve Gece Çorbası fiyatlarımıza dahildir. Kurucumuz ve Kartalkaya’nın mimarı Mazhar Murtezaoğlu’nun geleneğinin devamı olarak, kış günlerinde dağ evimizde misafir ettiğimiz konuklarımıza çay, kendi mahsülümüz ıhlamur ve su Lobby Bar’da gün boyu ücretsizdir.

  İPTAL KOŞULLARI

  Erken rezervasyon satışları iptalsiz olup, diğer rezervasyonlar otele giriş gününden en geç 24 saat önce yazılı olarak haber verildiği takdirde iptal edilebilir. Misafirin rezervasyonunu yukarıda belirtilen iptal süresinden sonra iptal etmesi, veya mücbir sebep* olmaksızın haber vermeden rezervasyonunu kullanmaması halinde toplam rezervasyon bedelinin %45’i kesilerek, iade 10 iş günü içerisinde yapılır.

  Rezervasyon tarih değişiklikleri için, (erken rezervasyonlar hariç) misafir otele en geç 24 saat önce yazılı olarak bilgi vermelidir. Tarih değişiklikleri ancak eşdeğer gecelemeli ve aynı fiyatta bir konaklama için yapılabilir.

  Belgelendirilmiş mücbir sebep* olmaksızın oteli erken terk halinde kalan konaklama bedelinin %45’i kesilir.

  Bütün iadeler %5 iade bedeli (kredi kartı ve banka havale masrafları) kesilerek, onay sürecinden sonra 10 iş günü içersinde banka havalesi şeklinde yapılır.

  *Mücbir sebepler: Ölüm, doğum, kaza, hastalık