1978’den beri…

[[[["field8","equal_to","1"]],[["show_fields","field9"]],"and"],[[["field8","equal_to","2"]],[["show_fields","field9,field12"]],"and"],[[["field8","equal_to","3"]],[["show_fields","field9,field12,field13"]],"and"],[[["field8","equal_to","4"]],[["show_fields","field9,field12,field13,field14"]],"and"],[[["field8","equal_to","5"]],[["show_fields","field9,field12,field13,field14,field15"]],"and"],[[["field8","equal_to","6"]],[["show_fields","field9,field12,field13,field14,field15,field16"]],"and"]]
1
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder
 • Kartal Spa

Kartal Spa

Kartal Spa

Bembeyaz kar manzarasına karşı yüzmek ister misiniz?

Kayak ve snowboard’dan sonra sıkışan kaslarınızı rahatlatmak ve huzurlu bir şekilde dinlenmek için sizi Kartal Spa’ya davet ediyoruz. Isıtmalı yüzme havuzu, jakuzi, sauna, buhar banyosu,  masaj, Türk Hamamı, spor ve sağlık merkezimiz sizleri bekliyor.

Kayak Sonrası Masajı / 50dk

Her ne kadar vücudumuz sportif olarak formda olsa da, kayak ve snowboard’da ayrı kas gruplarının çalıştığını ve yorulduğunu unutmayalım. Yaptığımız kayak ve snowboard sonrası masajda, uzman terapistlerimiz kayak ve snowboard esnasında en çok yorulan kaslarınıza yoğunlaşır. Laktik asit birikimi oluşan kaslar uygulanan spesiyal masajla rahatlatılacak, bir sonraki güne kayak için hazır olması sağlanacaktır. Size de ertesi gün kayağın keyfini çıkartmak kalacaktır.

Genel Vücut Masajı / 40 dk

Hafif ya da orta sertlikte kişinin arzusuna göre uygulanan klasik tüm vücut masajıdır. Gerginliği azaltır ve stresten arındırır.

Ayak Masajı / 35 dk

Çin kültüründe ayaklar vücudumuzun aynasıdır diye bilinir. Ayaklarda uygulanan refleks noktalarına baskı ve ovalama teknikleriyle yapılan bir ayak masajıdır. Faydası vücuttaki organ ve kemik sağlığını dengelemesidir.

Aroma Terapi Masajı / 40 dk

Günümüzde en çok tercih edilen masajlardan birisidir. Aromatik yağlar ve esansların karışımı ile uygulanan masajdır. Esansların yaymış olduğu aroma kokuları ruhunuzu, masajda kullanılan yağlar da vücudunuzu dinlendirir.

Sıcak Taş Masajı / 55 dk

Sıcak Taş Terapisi ısıtılmış taşların kullanılmasıyla vücuda  yapılan bir masaj şeklidir. Masaj sıcak taşlar kullanılarak yapılır. Taşlardan emilen ısı kan dolaşımını artırır ve hücrelere daha çok kan hücresinin iletilmesine yardımcı olur.

Bali Masajı / 50 dk

Geleneksel Bali Masajı tekniği aromaterapi yağları eşliğinde uzun, esnek ve etkili dokunuşlar  ile vücudunuza uygulanır. Dinlendirici ve  rahatlatıcı “Geleneksel Bali Masajı” ile Uzakdoğu’nun holistik felsefesini hissedeceksiniz.

Thai Masajı / 60 dk

Tayland ve Uzakdoğuda yaygın olan bir masajdır. Masaj esnasında en az 60 çeşit esnetme, germe, el ve ayaklara baskı uygulanır. Masaj sonunda zindelik ve rahatlık sağlar.

Shiatsu Masajı / 60 dk

Özellikle Japonya’da yapılan ve günümüzde yaygın olarak kullanılan, vücuttaki sinirlere ve kaslara parmaklar yardımı ile baskı yapılarak uygulanan, mükemmel sonuç alınan bir yöntemdir.

Türk Hamamı

Hamamda uygulanacak geleneksel kese ve köpük masajları gözeneklerinizin açılması ve vücudunuzun ölü derilerden arındırarak dinlenmesini sağlar.

 • Spor Salonu
 • Masaj
 • Havuz
 • Türk Hamamı
 • Jakuzi
 • Sauna
 • Buhar Odası

Canlı Yayın

Hava durumu


Parçalı Bulutlu

265 cm

-5°C

15 km/s

Bize ulaşın

 • Tel: 0 (374) 234 50 05
 • Fax: 0 (374) 234 50 04
 • Tel: 0 (533) 659 02 98
 • E-posta: info@kartalotel.com
 • Kartalkaya Mevkii 14200 Bolu