Yetişkin
- 2 +
Çocuk
- 0 +
  Aktiviteler
  Doğa Aktiviteleri

  Doğaya meraklı sporcular için Kartalkaya’da yapılacak aktiviteler kayak ve snowboard ile sınırlı değil. Yeni maceralara açık, adrenalin arayan misafirlerimizi profesyonel dağcıların rehberliğinde Kartalkaya’yı bambaşka bir gözle keşfetmeye davet ediyoruz!

  Mini Club

  Minik misafirlerimiz için ayrılmış olan Mini Club, çocuklarınıza gün içinde çeşitli oyun ve aktiviteler sunar. Gün boyunca bakıcıların denetiminde olan oyun odasına çocuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

  Cine Kartal

  Pistlerde geçen yorucu bir günün ardından günü Cine Kartal’da güzel bir filmle kapatın! Sizi her akşam 21:30’da özel film gösterimine bekliyoruz. Minik misafirlerimiz ise beş çayında patlamış mısır eşliğinde çizgi film gösterimine davetlidir.

  Toplantı

  130 kişiye kadar kapasitesi olan toplantı salonumuz, küçük ve orta boy toplantılar için kurumsal profesyonellikle dağ ortamının samimiyetini harmanlayan bir atmosfer sunar. Tam donanımlı toplantı salonumuz ayrıca dağ manzarasına sahiptir. Şehrin stresinden uzak, huzurlu bir tatil yaparken verimli toplantılara da imza atmak isterseniz Kartal Otel sizi bekliyor.