Yetişkin
- 2 +
Çocuk
- 0 +
  Aktiviteler
  Doğa Aktiviteleri

  Doğaya meraklı sporcular için Kartalkaya’da yapılacak aktiviteler kayak ve snowboard ile sınırlı değil. Yeni maceralara açık, adrenalin arayan misafirlerimizi profesyonel dağcıların rehberliğinde Kartalkaya’yı bambaşka bir gözle keşfetmeye davet ediyoruz!

  Mini Club

  Minik misafirlerimiz için ayrılmış olan Mini Club, çocuklarınıza gün içinde çeşitli oyun ve aktiviteler sunar. Gün boyunca bakıcıların denetiminde olan oyun odasına çocuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

  Cine Kartal

  Pistlerde geçen yorucu bir günün ardından günü Cine Kartal’da güzel bir filmle kapatın! Sizi her akşam 21:30’da özel film gösterimine bekliyoruz. Minik misafirlerimiz ise beş çayında patlamış mısır eşliğinde çizgi film gösterimine davetlidir.

  Toplantı & Davet

  İşle ilgili şehirde alamadığınız ilhamı, 2000 metre rakımda alın!

  Tekdüze toplantı otellerinden sıkıldıysanız size alternatif bir destinasyon sunuyoruz. Farklı kapasitelerdeki toplantı salonlarımız, toplantı gruplarına kurumsal profesyonellikle dağ ortamının samimiyetini harmanlayan sıcak bir atmosfer sunar. Kablosuz internet, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon ve istenilen talep ettiğiniz teknik donanım bütün salonlarımızda sağlanır. Dağ manzarasına sahip salonlarımızda temiz hava akışı hem açılır camlar hem de Hepafiltre sayesinde sağlanır.

  Kartal Bowling

  Avusturya’da geleneksel bir spor olan Kegel, Türkiye’de sadece Kartal Otel’de!

  13 yaş altı misafirlerimizin büyüklerin denetiminde kullanabileceği Kegelnbahn pistimiz sizi bekliyor.