Yetişkin
- 2 +
Çocuk
- 0 +
  Kartal Spa
  #
  #
  Kartal Otel

  KARTAL SPA

  Bembeyaz kar manzarasına karşı yüzmek ister misiniz?

  Kayak ve snowboard’dan sonra sıkışan kaslarınızı rahatlatmak ve huzurlu bir şekilde dinlenmek için sizi Kartal Spa’ya davet ediyoruz. Isıtmalı yüzme havuzu, jakuzi, sauna, buhar banyosu, masaj, Türk Hamamı, spor ve sağlık merkezimiz sizleri bekliyor.

  01
  Kartal Otel

  Kayak Sonrası Masajı / 50dk

  Her ne kadar vücudumuz sportif olarak formda olsa da, kayak ve snowboard yaparken ayrı kas gruplarını çalıştırırız. Kayak sonrası masajında, uzman terapistlerimiz kayarken en çok yorulan kaslarınıza yoğunlaşır. Laktik asit birikimi oluşan kaslar, uygulanan spesiyal masajla rahatlatılacak, bir sonraki güne kayak için hazır hale gelecektir. Size de ertesi gün kayağın keyfini çıkarmak kalacaktır.

  #
  02
  Kartal Otel

  Ayak Masajı / 35 dk

  Yorgunluk ve stresten kurtulmak amaçlı, hafif ya da orta sertlikte kişinin arzusuna göre uygulanan, genel dinlenme, gevşeme, kan dolaşımını hızlandırma ve kasların yumuşamasını sağlamaya yönelik uygulanan masajdır.

  03
  Kartal Otel

  Genel Vücut Masajı / 40 dk

  Vücudun her bölgesinin ayaklarda karşılık geldiği refleks noktalarına uygulanan basınçla organ ve kemik sağlığının dengelendiği masaj türüdür.

  04
  Kartal Otel

  Aroma Terapi Masajı / 55 dk

  Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan elde edilen aromatik yağlar ve esansların karışımı ile uygulanan masajdır. Bu yağlarla yapılan masaj, deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas ve eklem ağrılarının giderilmesine faydalı olur. Esansların yaymış olduğu aroma kokuları ruhunuzu, masajda kullanılan yağlar da vücudunuzu dinlendirir.

  05
  Kartal Otel

  Sıcak Taş Masajı / 55 dk

  Isıtılmış volkanik taşlar ile vücuda baskı uygulanarak yapılan masaj sonrasında taşlar vücudun gerilime eğilimli bölgelerine yerleştirilir. Sıcak taşlarla yapılan bir ovma hareketi, taşların sıcaklık ile kan dolaşımını anında harekete geçirmesinden dolayı, (Termoterapi) normal bir masajdaki on ovma hareketine eş değerdir.

  06
  Kartal Otel

  Bali Masajı / 55 dk

  Endonezya’nın Bali adasının geleneksel tekniklerinin birleşmesiyle oluşan, esnek ve etkili masaj yöntemlerinin kullanıldığı, yorgun kaslarınızın ve ruhunuzun huzur verici bir atmosferde dinlendiği hafif, düşük tempolu ve rahatlatıcı bir masajdır.

  07
  Kartal Otel

  Thai Masajı / 55 dk

  Temel yapısını Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbının oluşturduğu, çeşitli germe, çekme, esnetme ve baskı hareketlerinin uygulandığı masaj türüdür. Pasif yoga hareketlerini de kapsayan Thai Masajı esnekliği arttırır, stresi azaltır, iç organları uyarır ve vücudun enerji sistemini dengeler

  08
  Kartal Otel

  Shiatsu Masajı / 55 dk

  Eski Uzakdoğu tedavi yöntemlerinden esinlenilerek batı teknikleri ile harmanlanmış bir masaj türüdür. Shiatsu Japonca'da parmak baskısı anlamı taşımaktadır. Doğu tıbbı bedendeki enerji bozukluklarını düzeltip hastalık nedenlerini oluşmadan önce yok etmeye dayanır. Bu prensipte yapılan Shiatsu, parmak ve avuç içiyle vücuttaki akupunktur noktalarına baskı yapılarak uygulanır. Bedenin enerji kanalları (meridyenler) takip edilerek enerji blokları çözülür ve vücuttaki enerji akımları dengelenir.

  09
  Kartal Otel

  Türk Hamamı / 30 dk

  Dağın soğuğuna en iyi çözüm Türk Hamamı’nın sıcak ortamında ve göbek taşının üzerinde uzman bir terapist tarafından yapılan bir kese ve köpük masajıdır. Kese sayesinde önce cilt üzerindeki ölü deri atılır ve gözenekler açılır. Sonrasında ise doğal sabunlarla yapılan köpük masajı cilde canlılık ve parlaklık kazandırır.

  10
  Kartal Otel

  Anti Selülit Masajı / 55 dk

  Selülit görünümünü tedavi etmek için etkili ve invaziv olmayan (cerrahi gerektirmeyen) bir masaj tekniğidir. Bu masaj tekniği, vücutta karın, kalça, arka ve uyluk çevresinde biriken selüliti azaltmak, yok etmek ve cildi daha sağlıklı bir hale getirmek amacıyla uygulanır. Aynı zamanda, vücuttaki kan ve lenf dolaşımını iyileştirerek, dokulardaki oksijen düzeyini yükseltir ve zararlı toksik maddelerden arınmasını sağlar.

  11
  Kartal Otel

  Dağa Özel / 55 dk

  Kar ve İskandinav temalı bu özel masajımızda, dağ havasının ve soğuğun kuruttuğu cildinize yoğun nemlendirici özelliği bulunan Thalgo ürünleri ile dinlendirici bir terapi uygulanır. Masaj sonunda cildinizde soğuğun yarattığı kuruluk hissinden arınmış, yumuşacık bir ciltle kendinizi yenilenmiş hissederek çıkacaksınız!

  Çift terapilerimiz, paket programlarımız ve diğer bütün sorularınız için bizi arayabilirsiniz.