Yetişkin
- 2 +
Çocuk
- 0 +
  Restoran & Barlar
  Lobby

  Dışarıda bembeyaz kar manzarasını izlerken, içeride salebinizi yudumlayabileceğiniz bu sıcak ortam aynı zamanda Kartal Otel’in ünlü beş çayının verildiği yerdir. Beş çayı, sinema gösterimi, gece çorbası ve çeşitli sürprizlerin yanında Lobby Bar personelimiz, Şef İlhami’nin liderliğinde size güler yüzle hizmet vermek için hazır beklemektedir.

  Akşam saatlerinde açık olan Lobby 2, oyun odası olarak hizmet vermektedir.

  Restaurant

  Biz kayakçının halinden anlarız!

  Biliyoruz ki misafirlerimiz pistlerde geçen yorucu bir günün ardından hem bir sonraki gün için enerji toplamak, hem de kendilerini ödüllendirmek için güzel bir ziyafeti hak ediyorlar. Birbirinden güzel yemekleriyle ün yapmış olan mutfağımız, Bolulu aşçılarımızın hünerleriyle sizlere her öğün ayrı bir ziyafet yaşatacak.

  Morino Kartalkaya

  Kartalkaya'nın gözdesi Morino, pistlerin merkezindeki eşsiz konumu, büyüleyici manzarası ve seçkin menüsü ile kayakçıların toplanma noktası olarak hizmet vermektedir. Her hafta sonu Apres-Ski Partileri ile spor ve eğlenceyi birleştiren Morino, dağın kalbinin attığı yerdir.

  https://www.morino.com.tr/


  Tepe Cafe

  2200 metrede bulunan Tepe Café, panoramik manzarasıyla kayak arası bir sıcak şarap molası vermek için birebirdir.

  Flame Mountain Club

  Flame Bar gün içerisinde cafe, geç saatlerde ise gece klübü olarak hizmet vermektedir. Her gece canlı DJ performansı sunan barımız, özel günlerde canlı müzik gruplarını ağırlamaktadır. Şöminesi ve birbirinden lezzetli kokteylleri ile Flame Bar kayak sonrası sizi dağın eğlencesine davet ediyor.