Yetişkin
- 2 +
Çocuk
- 0 +
  Covid 19
  #
  Kartal Otel

  COVİD 19 ÖNLEMLERİMİZ

  Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz.

  Önce sağlık sonra ticaret anlayışını benimsediğimizden ötürü, COVID 19 sürecinde sizlere daha sağlıklı bir ortam sunabilmek adına otelimiz yarı kapasite olarak çalışacaktır. Ayrıca otelimiz otel misafirleri dışında günübirlik misafir girişine kapatılmıştır.

  Bu sene geliştirdiğimiz Kartal Otel Mobil Uygulaması’nı kullanarak otel içinde dilerseniz temassız harcama yapabileceksiniz. Bu uygulama üzerinden otel içi servislere (oda servisi, restoran menüsü, lobby bar menüsü gibi) hızlı ve temassız erişim imkanı sağlamış olacaksınız.

  Daha sağlıklı ortak alanlar oluşturmak amacıyla yemek saatlerimiz uzatıldı ve her odaya misafirlerimizin istekleri doğrultusunda ayarlanabilecek şekilde belirli saat dilimleri atandı.

  Otelimizde Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) genelgeleri ve tavsiyelerine birebir uyulmaktadır. Otelimiz aylık periyotlarla denetlenilerek alınan Güvenli Turizm Belgesi ile bütün COVID 19 önlemlerinin üst düzey olarak uygulandığına emin olmaktadır.


  #